ZE ŽIVOTA FRIEDY

Podpořte Friedu pohyběm! Pomozte nám "vyběhat" grant od nadace ČEZ

Podpořte Friedu pohybem! Vyrazte ven a udělejte tak něco dobrého pro sebe i pro druhé. Stačí, když před sportovní aktivitou (stačí i procházka či jízda na vozíku) zapnete aplikaci Pomáhej pohybem od Nadace ČEZ a vysportované body věnujete našemu projektu na podporu pacientů s Friedreichovou ataxií.

Jak se zapojit?

Informaci můžete poslat také svým sportovně založeným přátelům:)

Děkujeme!

Zveme Vás na Charitativní běh pro Friedu 21. června

Přijďte si zaběhat či fandit běžcům z řad dětí a rodičů ze ZŠ Mohylová. Běžci si za symbolické ceny "kupují" uběhnutí jednotlivých tras. Výtěžek pak pořádající Rada rodičů při ZŠ Mohylová rozdělí naší pacientské organizaci a místnímu pomocnému školníku Pavlíkovi. Patronem běhu je Daniel Krejbich, hráč amerického fotbalu. Můžete se těšit také na malý kvíz o ceny.

Nejsem opilý, mám "jen" Friedreichovu ataxii

To je název naší nové dárcovské výzvy, kterou naleznete zde:

https://www.darujme.cz/friedre...

Pomozte nám sbírku šířit dále. Cílem je vybrat dostatek prostředků na další rok fungování Friedy, abychom mohli našim členům pomáhat ještě lépe.

Výroční zpráva za rok 2023

V sekci Dokumenty jsme přidali výroční zprávu za loňský rok. Můžete se tak podívat, co se Friedě podařilo ve třetím roce existence zrealizovat.

https://frieda.cz/resources/Fr...

Den osvěty o Friedreichově ataxii

V sobotu 18. 5. byl Mezinárodní den povědomí o Friedreichově ataxii. Větší informovanost o nemoci je mocným nástrojem pro to, aby se nově vyvinutý lék skutečně dostal ke všem pacientům. A abychom společně s organizacemi v dalších zemích pokročili dále ve výzkumu pro léčbu Friedreichovy ataxie, a získali lék cílený na příčiny nemoci.

Připojte se k nám a vyfoťte se s nápisem #FRIEDA.CZ a sdílejte na svých sociálních sítích, nebo nám fotku pošlete do společné koláže na a.zrckova@frieda.cz. Zapojte fantazii a vytvořte nápis z čehokoliv -z kostiček scrabble, napište do písku, nebo jen tak na papír. Zapojit se můžete do konce května.

Přidáváme se tak k americké sesterské organizaci FARA, která již poněkolikáté pořádá podobnou kampaň s heslem "CURE FA", tedy "vyléčit FA".

Zobrazit starší články...

Stacks Image 8

FRIEDA, z.s.

Běhounkova 2527
158 00 Praha 5 - Stodůlky
IČO: 09965050
Číslo účtu: 5935016369 / 0800

KONTAKTY

info@frieda.cz
+420 607 872 373

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Kliknutím na tlačítko vyjádříte s tímto postupem souhlas.