ZE ŽIVOTA FRIEDY

Poprázdninový online pokec s členy FRIEDY

Dne 9. 11. 2023 proběhlo další již pravidelné setkání členů Friedy, které se koná jednou za dva měsíce. Děkujeme za opět hojnou účast. 

Na programu bylo: předání nejnovějších informací ohledně prvního léku Skyclarys na zpomalení progrese FA, náš člen Tomáš si pro nás připravil prezentaci co obnáší být ambasadorem americké organizace FARA, řešilo se naše další víkendové setkání, ladil se proces pro obdržení příspěvku na rehabilitace nebo kompenzační pomůcky z finančních prostředků získaných od Nadace ČEZ Pomáhej pohybem.

Sbírka pro Petrušku

Sbírka peněz na ortézky pro Petrušku byla úspěšně ukončena. DĚKUJEME VŠEM DÁRCŮM a přejeme Petrušce, aby jí ortézky co nejvíce pomáhaly!

Sbírka na pomůcky pro naši Petrušku!

Rádi bychom vás upozornili na probíhající sbírku na pomůcky pro naši Petrušku. Uvítáme jakýkoliv příspěvek, popř. sdílení na vašich sociálních sítích.

DĚKUJEME!

https://www.donio.cz/male-petr...

https://www.facebook.com/fried...

https://www.instagram.com/p/CvXDix0Mvrl/?img_index=1

Profil Friedy na Donio = https://www.donio.cz/frieda

Aplikace EPP Pomáhej pohybem - projekt naplněn

V rekordně rychlém čase nasbíral projekt Friedy potřebné body! Děkujeme organizátorům Gastrothonu 2023, bez jejichž podpory by projekt ani nevzniknul, a všem, kdo projekt podpořili svými body!!!

Charitativní běh ve spolupráci se ZŠ Mohylová

Frieda srdečně děkuje ZŠ Mohylová, její paní ředitelce, všem pedagogům i nepedagogickým pracovníkům, kteří se podíleli na organizaci charitativního běhu. Děkujeme všem rodičům a dětem za podporu, kterou nám poskytli, i za báječnou atmosféru, kterou nám vytvořili. Děkujeme také našim paním doktorkám, které přišly a aktivně se zúčastnily.

Den jsme si skvěle užili a věříme, že jsme zase o velký krok blíže k našim cílům!!!


Zobrazit starší články...

Stacks Image 8

FRIEDA, z.s.

Běhounkova 2527
158 00 Praha 5 - Stodůlky
IČO: 09965050
Číslo účtu: 5935016369 / 0800

KONTAKTY

info@frieda.cz
+420 607 872 373

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Kliknutím na tlačítko vyjádříte s tímto postupem souhlas.